U ekzekutua me tre pumba në Kinostudio, identifikohet 28 vjeçari (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:57 10-04-2018 U ekzekutua me tre pumba në Kinostudio, identifikohet 28 vjeçari (EMRI) foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme kryeqytetin, ku një i ri është qëlluar me tre plumba në zonën e Kinostudios, duke mbetur i vdekur në vend.

Sipas informacioneve, viktima është identifikuar si Mario Majollari, 28 vjeç.

Policia ka mbërritur në vendngjarje, ndërkohë që ende nuk dihen rrethana e ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PARALAJMËRIMI, ligji dhe kanuni dështuan, dy familje rrezikojnë vrasjen
Atentat në Tiranë: Vritet me silenciator 28-vjeçari, dyshohet për hakmarrje (FOTO-DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.010687828063965
array(1) { ["section"]=> string(75) "u-ekzekutua-me-tre-pumba-ne-kinostudio-identifikohet-28-vjecari-emri-116420" }