U eleminua nga Barcelona, reagimi i presidentit të PSG bën xhiron e botës

Publikuar tek: sport, më 15:28 09-03-2017 U eleminua nga Barcelona, reagimi i presidentit të PSG bën xhiron e botës

Gjithkush e kishte menduar që ndeshja mes Barcelonës dhe PSG-së do të ishte një supersfidë, por emocione siç na dhuroi ajo ndeshje vështirë se do të përsëriten në historinë e futbollit.

Nga njëri gol te tjetri dhe përfundimi? Katalanasit në gjysmëfinale. Skuadra franceze kishte fituar me rezultatin 4-0 ndeshjen e parë, ndërsa mbrëmë ekipi i Barcelonës ktheu gjithçka duke fituar 6-1.

Në një foto që qarkullon në rrjetet sociale shihet reagimi i presidentit të PSG-së, Naser Al Khelaifi. Madje ai ka deklaruar pas ndeshjes: “Nuk mundet kurrsesi të përmbyset një ndeshje 4-0. Nuk zbritëm fare në fushën e lojës. Nuk ka justifikime! Duhet ta pranojmë këtë humbje”, ka përfunduar Al Khelaifi.

Screenshot_12.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025989055633545
array(1) { ["section"]=> string(78) "u-eleminua-nga-barcelona-reagimi-i-presidentit-te-psg-ben-xhiron-e-botes-71337" }