U filmuan duke u puthur, zbulohet identiteti i të dashurit biznesmen të Genta Ismajlit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:32 17-11-2019 U filmuan duke u puthur, zbulohet identiteti i të dashurit biznesmen të Genta Ismajlit

Pak ditë më parë në media qarkulloi një video ku këngëtarja Genta Ismajli shfaqej teksa puthej në një mashkull.

Në atë moment, ajo ndodhej në Turqi dhe po punonte për një bashkëpunim me një artist turk.

Krahas këtij dueti vëmendja shkoi tek partneri i saj, për të cilin "Prive.al" ka mësuar se  quhet Husen dhe është biznesmen. Husen jeton mes Turqisë dhe Zvicrës ku ka bizneset e tij.

Kujtojmë që më herët Genta është munduar gjithmonë që jetën private ta mbaj larg syrit të medias.

genta.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076348781585693
array(1) { ["section"]=> string(92) "u-filmuan-duke-u-puthur-zbulohet-identiteti-i-te-dashurit-biznesmen-te-genta-ismajlit-186236" }