U fotografua me barkun e fryrë, Armina Mevlani flet për shtatzëninë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:05 28-05-2020 U fotografua me barkun e fryrë, Armina Mevlani flet për shtatzëninë

Armina Mevlani ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë prej dy ditësh.

Shkak janë bërë dy foto, ku ajo shfaqej me barkun paksa të fryrë.

Menjëherë ky detaj ka rënë në sy dhe kanë nisur aludimet se ajo është shtatzënë.

Por në një prononcim për "Iconstyle.al", Armina ka treguar se thashethemet nuk janë të vërteta.

Ajo tregoi se është thjesht një fryrje e lehtë barku që çdokujt mund t’i ndodhë në momente të caktuara.

“Nuk është e vërtetë. Pak të shohin barkun e fryrë një moment, të bëjnë shtatzënë”, tha Armina.

armina.jpg

Screenshot_9.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010207891464233
array(1) { ["section"]=> string(73) "u-fotografua-me-barkun-e-fryre-armina-mevlani-flet-per-shtatzenine-208156" }