U fut në fushë në finalen e ‘Champions League’ me bikini, modelja amerikane provokon sërish

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:12 27-08-2020 U fut në fushë në finalen e ‘Champions League’ me bikini, modelja amerikane provokon sërish Kinsey Wolanski

Modelja amerikane Kinsey Wolanski u bë e njohur kur u fut në fushë me bikini në finalen e Champions League mes Tottenham dhe Liverpool.

Ajo njihet për format perfekte trupore, ndërsa di si të tërheqë vëmendjen me fotot që poston në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku vë në pah gjoksin e saj shpërthyer, ndërsa pëlqimet dhe komentet në foto kanë qenë të shumta.

“Duke menduar për ty”, shkruan modelja krah fotos.

Screenshot_1.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Do shkriheni nga përshkrimi që i bën Arbana gjoksit të saj të rritur gjatë shtatzënisë (FOTO)
»
Article Logic
Execution time: 0.011794090270996
array(1) { ["section"]=> string(95) "u-fut-ne-fushe-ne-finalen-e-champions-league-me-bikini-modelja-amerikane-provokon-serish-218416" }