U fut në pishinë për t’u larë, vdes 40-vjeçari shqiptar në Itali

Publikuar tek: rajon, më 17:15 09-08-2020 U fut në pishinë për t’u larë, vdes 40-vjeçari shqiptar në Itali Ilustruese

Një 40-vjeçar me origjinë shqiptare ka humbur jetën në pishinë mbrëmjen e djeshme.

Mediat italiane bëjnë me dije se 40-vjeçari është futur në pishinë për t’u larë së bashku më familjen e tij dhe disa miq, por nuk doli i gjallë nga pishina dhe kjo i ka shkaktuar edhe vdekjene menjëhershme.

Dyshohet se shqiptari mund të ketë goditur kokën kur është hedhur në pishinë.

Viktima banonte në Carugate, ndërsa tragjedia ka ndodhur në hotelin ‘Koko’ në Lido di Savio.

Shqiptari kishte shkuar në Itali për pushime me familjen e tij.

Sakaq, policia po heton shkakun e vdekjes së 40-vjeçarit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010279178619385
array(1) { ["section"]=> string(70) "u-fut-ne-pishine-per-t-u-lare-vdes-40-vjecari-shqiptar-ne-itali-216596" }