U fut për t'u larë në det, pushuesi ndërron jetë në Velipojë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:05 04-07-2020 U fut për t'u larë në det, pushuesi ndërron jetë në Velipojë Ilustruese

Një 76-vjeçar ka gjetur vdekjen sot në Velipojë, teksa ishte futur në det për t’u larë.

Viktima është identifikuar si Martin Gjini, 76 vjeç, nga Gjakova.

Dyshohet se 76-vjeçari ka ndërruar jetë si pasojë e një infrakti.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe  po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088081359863281
array(1) { ["section"]=> string(66) "u-fut-per-t-u-lare-ne-det-pushuesi-nderron-jete-ne-velipoje-212788" }