U fut për t’u larë, pushuesi nga Kosova mbytet te Shkëmbi i Kavajës

Publikuar tek: aktualitet, më 20:02 03-07-2020 U fut për t’u larë, pushuesi nga Kosova mbytet te Shkëmbi i Kavajës Foto ilustruese

Një 73 vjeçar ka gjetur vdekjen sot te Shkëmbi i Kavajës, teksa ishte futur në det për t’u larë.

Sipas Policisë, sot rreth orës 19:12, në zonën e Shkëmbit të Kavajës,  shtetasi kosovar J.B., 73 vjeç, dyshohet se është  mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe  po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 03.07.2020, rreth orës 19:12, në zonën e Shkëmbit të Kavajës,  shtetasi kosovar J.B., 73 vjeç, dyshohet se është  mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe  po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095689296722412
array(1) { ["section"]=> string(73) "u-fut-per-t-u-lare-pushuesi-nga-kosova-mbytet-te-shkembi-i-kavajes-212738" }