U gjakos në protestën e së shtunës, flet fotoreporteri: Do dal sërish, unë jam një nga demokratët e parë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:49 16-04-2019 U gjakos në protestën e së shtunës, flet fotoreporteri: Do dal sërish, unë jam një nga demokratët e parë Arben Dajci

Flet fotoreporteri Arben Dajçi pas lëndimit në protestën e së shtunës ku u shfaq i gjakosur.

Dajçi ka bërë përgjegjës personat e infiltruar si shkaktarë të rrëmujës e akteve të dhunës ndërsa ka pohuar se pas incidentit shumë miq i kanë telefonuar dhe i kanë qendruar pranë.

I pyetur nga FaxNews nëse do vazhdojë të dalë në protestat e opozitës, Dajçi tha:

“Do dal padiskutim. Unë jam një nga demokratët e parë, jam familje demokratësh dhe nuk i hedh dot poshtë se kam vuajtur gjithë jetën”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067849159240723
array(1) { ["section"]=> string(108) "u-gjakos-ne-protesten-e-se-shtunes-flet-fotoreporteri-do-dal-serish-une-jam-nje-nga-demokratet-e-pare-160622" }