U gjet i pajetë në burgun e Koridhalos, dalin DETAJE nga vdekja e mistershme e shqiptarit

Publikuar tek: aktualitet, më 15:19 22-04-2019 U gjet i pajetë në burgun e Koridhalos, dalin DETAJE nga vdekja e mistershme e shqiptarit

Dalin detaje të reja nga vdekja e të shqiptarit Bandiol Tusha në burgun e sigurisë së lartë në Koridhalo të Greqisë.

Fillimisht u raportua se shqiptari ndërroi jetë për shkak të mbidozës dhe më pas u tha se ishte helmuar, por autoritetet dyshojnë se ai mund të jetë vrarë.

Megjithatë ngjarja mbetet e mbuluar nga misteri dhe e vërteta vështirë të zbardhet siç nuk ka ndodhur edhe në raste të tjera.

Kujtojmë se Tusha u gjet i vdekur më 27 janar në burgun e Koridhalos, ku po vuante dënimin për trafik të lëndëve narkotike.

Ndërkohë rastet kur shqiptarët vriten në burgjet e Greqisë vijnë gjithmonë duke u rritur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025913000106812
array(1) { ["section"]=> string(95) "u-gjet-i-pajete-ne-burgun-e-koridhalos-dalin-detaje-nga-vdekja-e-mistershme-e-shqiptarit-161407" }