U gjet i vdekur me plumb në kokë në Shkodër, zbulohet identiteti i dytë i viktimës, pranë trupit ndodhej edhe BMW-ja e tij (FOTO NGA VENDNGJARJA)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:12 09-08-2020 U gjet i vdekur me plumb në kokë në Shkodër, zbulohet identiteti i dytë i viktimës, pranë trupit ndodhej edhe BMW-ja e tij (FOTO NGA VENDNGJARJA) Nga vendi i ngjarjes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Shkodër, ku është gjetur një trup i pajetë, i qëlluar me plumb në kokë.

Viktima është Gjin Ndoj, 30 vjeç, i gjetur në mes të rrugës në Vaun e Dejës, nga një kalimtar.

Por, 30 vjeçari mësohet se kishte dy identitete, pasi ai e ka ndërruar mbiemrin dhe tashmë njihej si Gjin Borici.

Viktima është qëlluar me armë zjarri në kokë, dhe më pas ka ndërruar jetë.

Pranë trupit të pajetë, viktimës i është gjetur edhe makina e tij tip BMW, me të cilën po udhëtonte.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shkjezë. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Screenshot_3.jpg

Screenshot_2.jpg

Lexo:https://www.newsbomb.al/gjendet-nje-30-vjecar-i-vdekur-ne-mes-te-rruges-ne-vaun-e-dejes-viktima-eshte-qelluar-me-plumb-ne-koke-emri-216549

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010706186294556
array(1) { ["section"]=> string(148) "u-gjet-i-vdekur-me-plumb-ne-koke-ne-shkoder-zbulohet-identiteti-i-dyte-i-viktimes-prane-trupit-ndodhej-edhe-bmw-ja-e-tij-foto-nga-vendngjarja-216550" }