U helmua me agjent nervor, ja çfarë bën sot vajza e ish spiunit rus

Publikuar tek: aktualitet, më 08:38 10-04-2018 U helmua me agjent nervor, ja çfarë bën sot vajza e ish spiunit rus Yulia Skripal

Vajza e ish spiunit rus Sergei Skripal, Yulia Skripal lë spiatlin, pasi gjendja e saj është përmirësuar ndjeshëm.

BBC raporton se vajza 33 vjeçare është nxjerrë nga spitali dhe është dërguar në një vend të sigurtë. Ndërkohë që babai i saj, 66 vjeçari Sergei Skripal, ndodhet ende në spital e edhe ai ka përmirësime të ndjeshme. Skripal dhe vajza e tij u helmuan me agjentë nervorë në Angli e që prej atij momenti vendet e BE e jo vetëm kanë fajësuar Rusinë e kanë dëbuar diplomatë rusë nga vendet e tyre.

Një ndër këto vende ishte edhe shqipëria e cila dëboi 2 diplomatë rusë nga Shqipëria.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Treni Shkodër-Vorë përplas kamionçinën, si është gjendja e të plagosurve (DETAJE)
Projekti i artistëve për Teatrin Kombëtar duartrokitet pafund (FOTOT- Kush i mbështet) »
Article Logic
Execution time: 0.011488914489746
array(1) { ["section"]=> string(73) "u-helmua-me-agjent-nervor-ja-cfare-ben-sot-vajza-e-ish-spiunit-rus-116329" }