U helmua me agjent nervor, Navalny publikon foto me bashkëshorten: Unë isha në koma, ajo më këndonte dhe më fliste...

Publikuar tek: bota, më 16:46 21-09-2020 U helmua me agjent nervor, Navalny publikon foto me bashkëshorten: Unë isha në koma, ajo më këndonte dhe më fliste... Alexey Navalny - Julia

Alexey Navalny kohët e fundit ka ardhur duke u përmirësuar, pasi u helmua me agjent nervor të llojit Novichok.

Akuzat kanë rënë mbi Kremlinin, por Rusia e ka mohuar këtë gjë. Momentalisht ai gjendet në Gjermani dhe po merr trajtim mjekësor.

Lideri opozitar rus ka qenë aktiv kohët e fundit në Instagram ku ka publikuar foto nga spitali, me infermierët dhe më pas duke ecur në shkallë.

Ai para pak ditësh tha përmes rrjeteve sociale se nuk ishte në gjendje të përdorë telefonin ose të mbushë një gotë me ujë, por mund të ecë dhe të shohë, të njohë njerëzit pasi sytë iu veshën nga helmimi.

Sot Navalny ka publikuar një foto me bashkëshorten e tij, teksa kujton 20-vjetorin e martesës. Ai është bërë nostalgjik dhe ka vendosur të shkruaj dias rreshta.

Screenshot_2.jpg

Duke qenë i vetëdijshëm që ka qenë në koma për shumë kohë, ai thotë se Julia i ka qendruar pranë, është kujdesur për të dhe i ka kënduar. Këto sipas Navalnyt mund të duken si skenarë filmash, por ja që ka ndodhur dhe mes tyre, duke e forcuar më shumë dashurinë.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011767148971558
array(1) { ["section"]=> string(118) "u-helmua-me-agjent-nervor-navalny-publikon-foto-me-bashkeshorten-une-isha-ne-koma-ajo-me-kendonte-dhe-me-fliste-221140" }