U hodh nga kati i gjashtë, zbulohen të tjera detaje për portierin e Partizanit: Debatoi në makinë me të dashurën dhe...

Publikuar tek: sport, më 09:37 06-10-2019 U hodh nga kati i gjashtë, zbulohen të tjera detaje për portierin e Partizanit: Debatoi në makinë me të dashurën dhe...

Zbardhen detaje të tjera për ngjarjen e rëndë, ku portieri i ekipit të Partizanit, Aldo Teqja u hodh nga kati i gjashtë i pallatit.

Lojtari 24-vjçar ndodhet tek spitali i Traumës. Mjekët raportuan dje se rreziku për jetën ka kaluar, pasi nuk ka dëmtime në organet jetësore, edhe pse gjithçka mbetet për t’u parë në orët në vijim.

Ndërkaq, sipas “Panorama Sport” pak minuta para se të merrte vendimin ekstrem, portieri ka patur një debat me të dashurën e tij.

Pas ndeshjes Partizani- Teuta, të luajtur dje në “Selman Stërmasi”, futbollisti i Partizanit mësohet se ka qenë duke u kthyer në shtëpi së bashku me partneren e tij, në “Komunën e Parisit”, aty ku jeton në një apartament me qira prej disa muajsh, së bashku me të dashurën.

24-vjeçari ka pasur një debat me partneren dhe pasi ka dalë nga makina, ka vendosur të ngjitet i vetëm në apartamentin që ndodhej në katin e gjashtë të pallatit.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091428756713867
array(1) { ["section"]=> string(121) "u-hodh-nga-kati-i-gjashte-zbulohen-te-tjera-detaje-per-portierin-e-partizanit-debatoi-ne-makine-me-te-dashuren-dhe-180975" }