U hodhën miliona lekë, shikoni si janë tharë palmat e plazhit të Durrësit dhe Lushnjes (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:26 29-01-2017 U hodhën miliona lekë, shikoni si janë tharë palmat e plazhit të Durrësit dhe Lushnjes (FOTO)

Një nga investimet e mëdha që ka bërë qeveria e Ramës janë edhe palmat përgjatë autostradës. Aksi rrugor i plazhit te Durrësit është një nga rrugët e mbushura plot me palma për të cilat janë hedhur miliona lekë.

Jo pak e kanë kritikuar qytetarët qeverinë Rama lidhur me këto para me të cilat mund të ishte bërë shumë më shumë, megjithatë palmat u mbollën dhe ja ku i shohim të thara në këto foto të newsbomb.al.  Nuk jane vetem ato te aksit te plazhit ne Durres. Ne Lushnje, rruges se re te mbjelle me palma, i kane mbetur vetem druret e palmave, se ne fakt gjethe palmash nuk kishte me. Per me teper keto jane fotot e sotme. Se si do i “rilindim” palmat e thara mbetet për t’u parë. /Newsbomb.al/

 

 RDFGRDSHBDS.jpgpalma-LLL.jpgpalma-2-L.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksion i befasishëm në 7 lokalet e natës, kokainë dhe para: Në polici 10 balerina dhe 12 të tjerë të përfshirë në rrjet (EMRAT dhe VIDEO)
Momente rrëqethëse, nëna takon të bijën pas 42-vitesh. Mes lotësh tregon për "rrëmbimin" e vajzës dhe vdekjen e personit të zemrës »
Article Logic
Execution time: 0.0097198486328125
array(1) { ["section"]=> string(96) "u-hodhen-miliona-leke-shikoni-si-jane-thare-palmat-e-plazhit-te-durresit-dhe-lushnjes-foto-67027" }