U hodhën miliona lekë, thahen palmat në plazhin e Durrësit dhe Lushnjes

Publikuar tek: barometri, më 08:47 30-01-2017 U hodhën miliona lekë, thahen palmat në plazhin e Durrësit dhe Lushnjes

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027681112289429
array(1) { ["section"]=> string(76) "u-hodhen-miliona-leke-thahen-palmat-ne-plazhin-e-durresit-dhe-lushnjes-67075" }