U kap duke u përqafuar me modelen bjonde për ditëlindje, Stresi reagon për ‘lidhjen’ e re: Jam i martuar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:32 05-07-2020 U kap duke u përqafuar me modelen bjonde për ditëlindje, Stresi reagon për ‘lidhjen’ e re: Jam i martuar Stresi me të dashurën

Pas fotove duke u përqafuar me një modele në ditëlindjen e tij ka reaguar Stresi duke hedhur poshtë çdo zë të mundshëm për një lidhje të re dashurie.

 Bëhet fjalë për modelen Atalanta Kërçyku, e cila mban disa kurora miss-i dhe vitin e fundit përfaqësoi vendin tonë në “Miss World”.

Mirëpo, asgjë nuk është e vërtetë dhe lajmin e ka përgënjeshtruar vetë Stresi për “Iconstyle.al”, i cili tha se vajzën në fjalë është hera e parë që e ka takuar në ditëlindje dhe s'ka asgjë mes tyre.

Ajo kishte shkuar në ditëlindje me disa miq të përbashkët ku thjesht ka bërë foto me Stresin.

“Unë jam i martuar“- ka thënë reperi. Kështu, ai ka nënkuptuar se lidhja me Kejsin s’ka marrë fund.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097730159759521
array(1) { ["section"]=> string(107) "u-kap-duke-u-perqafuar-me-modelen-bjonde-per-ditelindje-stresi-reagon-per-lidhjen-e-re-jam-i-martuar-212900" }