U kap me 2 pistoleta/ Prokuroria kërkon 'arrest shtëpie' dhe garanci 5 mln lekë për Fjolla Morinën. Thirret në gjyq gjinekologu: S’mjafton eko për të vërtetuar shtatzëninë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:28 22-09-2020 U kap me 2 pistoleta/ Prokuroria kërkon 'arrest shtëpie' dhe garanci 5 mln lekë për Fjolla Morinën. Thirret në gjyq gjinekologu: S’mjafton eko për të vërtetuar shtatzëninë Fjolla Morina

Është shtyrë gjyqi për këngëtaren Fjolla Morina, e cila pasi u kap në pikën kufitare Morinë, me dy pistoleta, rezultoi se ishte 2 muajshe shtatzënë.

Gjykata ka kërkuar që në seancë të shkojë edhe gjinekologu, kësisoj gjyqi është shtyrë për në orën 13:00.

Sipas gjykatëss eko nuk mjafton për të provuar shtatzëninë.

Për këngëtaren është kërkuar nga organi i akuzës 'arrest shtëpie' dhe garanci 5 mln lekë, por me kushtin që në sallë të shkojë të dëshmojë edhe gjinekologu.

Menjëherë pas arrestimit sepse u kap me dy pistoleta me vete në doganën e Morinës, Fjolla Morina është ndjerë keq dhe është dërguar me urgjencë në spitalin e Kukësit.

Dje dolën analizat dhe sipas tyre, këngëtarja është 2 muajshe shtatzënë.

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrau Idajet Dullën, Gjykata lë në burg Arbër Koten: Jami penduar, i kërkoj ndjesë familje
Shantazhonin një vajzë dhe i merrnin paratë, Policia u ngre kurth dy kushërinjve, prangoset njëri (EMRAT-DETAJE) »
Article Logic
Execution time: 0.010574102401733
array(1) { ["section"]=> string(173) "u-kap-me-2-pistoleta-prokuroria-kerkon-arrest-shtepie-dhe-garanci-5-mln-leke-per-fjolla-morinen-thirret-ne-gjyq-gjinekologu-s-mjafton-eko-per-te-vertetuar-shtatzenine-221207" }