U kap me disa gram kanabis, arrestohet dibrani që njihej si shpërndarës dozash (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 07:49 11-05-2017 U kap me disa gram kanabis, arrestohet dibrani që njihej si shpërndarës dozash (EMRI)

Policia e Dibrës arrestoi një 22-vjeçar, pasi u kap me disa gram bimë narkotike cannabis sattiva. 

Pas kontrollit nga shërbimet e policisë janë gjetur dhe sekuestruar  rreth 46 gram lëndë narkotike e dyshuar. Në përfundim të veprimeve të para hetimore nga Specialistët për Narkotikët, është  arrestuar në flagrancë Jurgen Balliu, 22 vjeç, banues në Sopot-Bulqizë.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Bulqizë kanë marrë informacion në rrugë operative se ky person po përgatiste lëndë narkotike për ta shpërndarë në doza të vogla.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kanabis në baçen e shtëpisë, arrestohet i riu nga Divjaka (EMRI)
Vrasja me thikë në Tiranë/ Zbardhen detajet: 27-vjeçari i vra nga fqinji për një pompë uji »
Article Logic
Execution time: 0.010792970657349
array(1) { ["section"]=> string(88) "u-kap-me-disa-gram-kanabis-arrestohet-dibrani-qe-njihej-si-shperndares-dozash-emri-78223" }