U kap me KOKAINË dhe ARMË, ja çfarë deklaroi para gjykatës këngëtari i njohur grek, Notis Sfakianakis

Publikuar tek: rajon, më 11:12 30-11-2020 U kap me KOKAINË dhe ARMË, ja çfarë deklaroi para gjykatës këngëtari i njohur grek, Notis Sfakianakis

Këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis mbrëmjen e djeshme ka rënë në prangat e policisë greke, pasi u kap me armë dhe kokainë në makinë.

Para gjykatës këngëtari është shprehur se armën e mban pasi është në rrezik dhe se e kishte me leje, por i kishte mbaruar dhe nuk e kishte rinovuar më.

“Armën e kam me vete sepse jam në rrezik. Dokumentet e licencës kishin skaduar dhe nuk ishin rinovuar", ka thënë ai.

Ndërsa, sa i përket sasisë së kokainës që iu gjet në çantë, ai u tha policëve në momentin e arrestimit që: “Është ashtu siç mendoni. Bëni punën tuaj, sepse e bëni mirë.”

Sakaq, pritet vendimi që do të marrin autoritetet greke për këngëtarin.

DSC_8061.jpgDSC_8048.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis, policia i gjen në makinë KOKAINË dhe ARMË
»
Article Logic
Execution time: 0.010590076446533
array(1) { ["section"]=> string(106) "u-kap-me-kokaine-dhe-arme-ja-cfare-deklaroi-para-gjykates-kengetari-i-njohur-grek-notis-sfakianakis-229618" }