U kap me pajisje përgjimi në Rinas, Prokuroria merr vendimin për izraelitin

Publikuar tek: aktualitet, më 12:15 07-04-2017 U kap me pajisje përgjimi në Rinas, Prokuroria merr vendimin për izraelitin

Prokuroria e Përgjithme pushon hetimet për izraelitin, Yoram Frig, i cili u kap disa javë më parë me një pajisje të dyshimte në Rinas.

Prokuroria e ndaloi dhe nisi hetimet menjëherë lidhur me këtë rast, por pas ekspërtizës vendosi që hetimet të pushohen. Sipas Prokurorisë dhe në bazë të ekspertizës pajisja që mbante me vete në valixhe nuk shërbente për përgjime. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rëndë në Durrës, nuk pranoi martesë, i riu masakron gruan e divorcuar
Aksident tragjik në Fier, makina përplas motorçikletën, humb jetën drejtuesi »
Article Logic
Execution time: 0.0097661018371582
array(1) { ["section"]=> string(80) "u-kap-me-pajisje-pergjimi-ne-rinas-prokuroria-merr-vendimin-per-izraelitin-74407" }