U kap me pornografi fëmijësh, aktori hollivudian vret veten

Publikuar tek: bota, më 16:16 31-01-2018 U kap me pornografi fëmijësh, aktori hollivudian vret veten

Aktori Mark Salling, i njohur për rolin e tij në serialin amerikan "Glee," është gjetur i vdekur ditën e djeshme pranë shtëpisë së tij.

Sipas mediave amerikane Salling mund të ketë vrarë veten.

35-vjeçari ishte shpallur fajtor për posedimin e mijëra fotove dhe video pornografi fëmijësh dhe pritej të dënohej nga 4 deri në 7 vite burg.

Salling u arrestua në vitin 2015 pasi dikush informoi policinë se ai mbante material pornografik të fëmijëve. Gjatë kontrollit në banesë, hetuesit gjetë në laptopin e tij rreth 50 mijë fotografi dhe 600 video pornografi fëmijësh.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012328147888184
array(1) { ["section"]=> string(65) "u-kap-me-pornografi-femijesh-aktori-hollivudian-vret-veten-108613" }