U kap nga kamerat duke dhunuar fëmijët, arrestohet edukatorja ( emri+ foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:41 05-06-2017 U kap nga kamerat duke dhunuar fëmijët, arrestohet edukatorja ( emri+ foto)

Pak më herët, Policia e Tiranës ka arrestuar edukatoren e një kopshti privat , e cila ka dhunuar fizikisht dy fëmijë të mitur.

Denida Rexhepi është 30 vjeçarja, e cila është filmuar nga kamerat e sigurisë duke keqtrajtuar dy fëmijët në ambjentet e kopshtit.

Dyshohet se ngjarja ka ndodhur në 30 dhe 31 maj.

Kallëzimi është bërë nga një nënë 19-vjeçare J.B dhe një tjetër 28-vjeçare me inicialet M.L të cilat kanë thënë në komisariat se fëmijët e tyre janë dhunuar fizikisht nga edukatorja e kopshtit privat.

18928519_136621373555695_408632552_n_copy_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Informohuni se si do jetë moti sot
Veliaj në Laprakë: Plan për të rehabilituar çdo vit 50 blloqe banimi, investime në çdo lagje »
Article Logic
Execution time: 0.010473966598511
array(1) { ["section"]=> string(76) "u-kap-nga-kamerat-duke-dhunuar-femijet-arrestohet-edukatorja-emri-foto-81262" }