U kapën duke shitur DROGË, arrestohen pesë persona në Krujë (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:40 12-06-2019 U kapën duke shitur DROGË, arrestohen pesë persona në Krujë (EMRAT) Foto ilustruese

Pas një hetimi disa mujor të Komisariatit të Policisë dhe Prokurorisë Krujë, mbrëmjen e djeshme, rreth orës 20.00, u bë arrestimi në flagrancë i pesë personave tw cilët u kapën në momentin e shkëmbimit të lëndës narkotike.

Në pranga u vunë shtetasit: Aurel Tema, Gilmando Bami, Edvin Zalla banues në Fushë Krujë, Elvis Qoku dhe Xhilion Xhemlloari banues në Tiranë.

Sipas njoftimit të policisë janë sekuestruar një sasi lende natkotike, telefona celularë dhe automjete.

Ndërkohë hetimet vazhdojnë për të zbuluar persona të tjerë të përfshirë në tregtimin e lëndëve narkotike.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070559978485107
array(1) { ["section"]=> string(71) "u-kapen-duke-shitur-droge-arrestohen-pese-persona-ne-kruje-emrat-167924" }