U kapën mat duke u përqafuar në pishinë, Jonida Maliqi flet për lidhjen me Romeon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:19 26-06-2019 U kapën mat duke u përqafuar në pishinë, Jonida Maliqi flet për lidhjen me Romeon

Prej disa kohësh këngëtarja Jonida Maliqi është përfolur për një lidhje të mundshme dashurie me aktorin e humorit Romeo Veshaj.

Ndonëse asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar, disa ditë më parë ata u filmuan duke u përqafuar në një pishinë.

Për këtë ka folur së fundmi edhe këngëtarja, në një prononcim për revistën 'Class'.

'Jeta ime personale dua të mbetet e tillë, ndaj mund të shprehem se jam e qetë dhe e lumtur momentalisht', tha Jonida pa dashur të zbulojë asgjë rreth lidhjes së tyre.

Screenshot_15-18.jpg

joni.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.37724089622498
array(1) { ["section"]=> string(87) "u-kapen-mat-duke-u-perqafuar-ne-pishine-jonida-maliqi-flet-per-lidhjen-me-romeon-169903" }