U kapën me doza droge në një hotel në Tiranë, arrestohen 4 të rinj, mes tyre 2 gra

Publikuar tek: aktualitet, më 12:15 23-10-2020 U kapën me doza droge në një hotel në Tiranë, arrestohen 4 të rinj, mes tyre 2 gra

Katër të rinj u arrestuan pasi iu gjetën doza me drogë.

Sipas njoftimit zyrtar të policisë, të rinjtë me iniciale I. Gj., 19 vjeç, S. Sh., 36 vjeç, A. Q., 43 vjeçe dhe A. T., 28 vjeçe, u kapën në ambientet e një hoteli në rrugën “Artan Lenja”.

Gjatë kontrolleve fizike, policia u ka gjetur doza kokaine dhe kanabisi që u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

Nga hetimet ka rezultuar se një nga personat që iu kishte sjellë lëndën narkotike ishte I. Gj.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjyqi për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia kërkon si dëshmitar Fatos Klosin dhe Majlinda Popoviç
Tentoi të grabiste një dyqan tek “Myslym Shyri”, kapet 36 vjeçari, në pranga edhe i mituri që vodhi 15 telefona »
Article Logic
Execution time: 0.013367891311646
array(1) { ["section"]=> string(87) "u-kapen-me-doza-droge-ne-nje-hotel-ne-tirane-arrestohen-4-te-rinj-mes-tyre-2-gra-224842" }