U kërcënua me armë nga ish deputeti i PS, ja kush është ish bashkëshortja e tij (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:45 20-08-2017 U kërcënua me armë nga ish deputeti i PS, ja kush është ish bashkëshortja e tij (Foto)

Elda Tabaku është ish-bashkëshortja e ish-deputetit të Partisë Socialiste, Hamit Kosta, e cila u kërcënua me armë për motive që nuk dihen ende.

Ajo bëri kallëzimin në polici ndërsa Kosta u arrestua dy ditë më parë, pasi u akuzua për veprat penale “kanosje” dhe “prodhim dhe mbajtje pa leje e armëve luftarake dhe e municionit”.

Burime nga Policia e Elbasanit bënë të ditur se ish-deputeti nuk e ka pranuar pretendimin e shtetases Elda Tabaku, 38 vjeçe. Pas një bashkëjetese rreth 10-vjeçare, ata i kanë dhënë fund marrëdhënies, por siç mësohet kanë një vajzë së bashku.

Foto e saj ka qarkulluar sot në rrjetet sociale.

qwerr4t3w4t4gt4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zjarr i përmasave të mëdha në Parkun Kombëtar të Lurës, shkrumbohen 15 ha pishë
Kthimi i regjimit të vizave me Hollandën, ish-presidenti Nishani liston arsyet e vendimi »
Article Logic
Execution time: 0.013386964797974
array(1) { ["section"]=> string(89) "u-kercenua-me-arme-nga-ish-deputeti-i-ps-ja-kush-eshte-ish-bashkeshortja-e-tij-foto-89652" }