U konfirmua si këngëtari më i paguar, Ed Sheeran heq dorë nga muzika (ARSYEJA)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:48 01-06-2020 U konfirmua si këngëtari më i paguar, Ed Sheeran heq dorë nga muzika (ARSYEJA)

Këngëtari anglez Ed Sheeran është një ndër personazhet më të dashur për publikun dhe ndër më të suksesshmit.

Një muaj më parë 29-vjeçari u konfirmua zyrtarisht si këngëtari më i pasur në Mbretërinë e Bashkuar nën moshën 30 vjeç.

Edhe pse është këngëtari më i paguar, ai ka vendosur të heqë dorë nga muzika.

Sipas ‘Mirror’ 29-vjeçari është mërzituar nga ky profesion dhe ka vendosur që të merret me biznes.

Sipas raportimeve, Sheeran ka porositur një grumbull pajisjesh për prodhimin e birrës që në këtë mënyrë të krijojë markën e tij të birrës.

Screenshot_4.pngScreenshot_3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011327028274536
array(1) { ["section"]=> string(82) "u-konfirmua-si-kengetari-me-i-paguar-ed-sheeran-heq-dore-nga-muzika-arsyeja-208631" }