U kritikua për veshjen, habit Melani Trump kur zbret nga avioni (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 08:30 31-08-2017 U kritikua për veshjen, habit Melani Trump kur zbret nga avioni (FOTO)

Melani Trump u kritikua ashpër në rrjetet sociale për veshjen që kishte zgjedhur teksa do të vizitonte familjet e prekura nga uragani në Hjuston.

Ajo u kap nga paparacët e veshur ne pantallona të ngushta dhe në majë të takave, pranë presidentit Trump në një ditë shiu.  Por, ajo ka befasuar të gjithë kur zbriti nga vioni privat në Hjuston.

Siç edhe duket, zonja e parë shfaqet shumë sportive, me kapele në kokë dhe atlete të bardha, pantallona të zeza dhe një këmishë, teksa përshëndetet me banorët e Hjuston.

Mesa duket kritikat i ka mësuar në kohë dhe ka ndërruar veshjen e saj në avion.  

tttt-1504160664-3869418.jpg

ttttttt-1504160664-3302408.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Uragani Harvey kërcënon seriozisht amerikanët, rrezikon të shpërthejë uzinën kimike
SHBA bombardon kufirin e Koresë së Veriut »
Article Logic
Execution time: 0.011177062988281
array(1) { ["section"]=> string(73) "u-kritikua-per-veshjen-habit-melani-trump-kur-zbret-nga-avioni-foto-90706" }