U la jashtë Qeverisë nga Rama, reagon për herë të parë Saimir Tahiri

Publikuar tek: politike, më 13:58 27-08-2017 U la jashtë Qeverisë nga Rama, reagon për herë të parë Saimir Tahiri

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri u la jashtë qeverisë “Rama 2”.

Ai ka reaguar vetëm pak minuta më parë duke i'u uruar suksese kolegëve në rrugën e gjatë në qevesisjes.

"Suksese kolegeve. Rrugë e gjatë përpara", shprehet Tahiri, duke i bashkëngjitur dhe një foto ku duket i buzëqeshur, si për të shprehur gëzimin për miqtë e tij. 

Postin e Ministrit të Brendshëm do e mbajë Fatmir Xhafaj, për të cilin Rama shprehet me siguri të plotë se e meriton./Newsbomb.al/ 

saimir_tahiri.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Qeveria e re, reagon Lulzim Basha: Asgjë e re, vazhdim dhe thellim i së keqes!
Qeveria e re, Klajda Gjosha ka një shqetësim: S’e kisha menduar që s’do përmendej në fjalën e mbajtur sot »
Article Logic
Execution time: 0.015321016311646
array(1) { ["section"]=> string(73) "u-la-jashte-qeverise-nga-rama-reagon-per-here-te-pare-saimir-tahiri-90330" }