U la jashtë zgjedhjeve, Majlinda Bregu zëvendëson pozicionin e deputetes me një “profesion” të ri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:38 02-07-2017 U la jashtë zgjedhjeve, Majlinda Bregu zëvendëson pozicionin e deputetes me një “profesion” të ri

Majlinda Bregu është një nga deputetet e PD që u la jashtë listave për zgjedhjet e 25 qershorit.

Deputetja kohët e fundit ka qenë një nga zërat më kritikë brenda PD për vendimet e marra sidomos pas humbjes së thellë.

Bregun gjithmonë jemi mësuar ta shikojmë mjaft të kuruar, ndërsa sot ka shkuar tek parukierja por këtë herë ka qenë në rolin e saj.

Siç shihet dhe nga foto  Bregu po i lan kokën parukierës së saj në sallonin e kësaj të fundit. Ndoshta deputetja ka vendosur ta zëvendësojë pozicionin si deputete me  “profesionin” e parukieres vetëm për disa minuta.

4545454546.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028275966644287
array(1) { ["section"]=> string(100) "u-la-jashte-zgjedhjeve-majlinda-bregu-zevendeson-pozicionin-e-deputetes-me-nje-profesion-te-ri-84733" }