U largua me bujë nga Bashkia e Shkodrës, PS i beson drejtimin e qarkut të rëndësishëm Valdrin Pjetrit

Publikuar tek: politike, më 20:02 19-01-2021 U largua me bujë nga Bashkia e Shkodrës, PS i beson drejtimin e qarkut të rëndësishëm Valdrin Pjetrit Valdrin Pjetri

Valdrin Pjetri do të jetë drejtuesit teknik i shtabit elektoral të qarkut të Elbasanit.  

Lajmin e ka njoftuar me anë të një postimi në facebook dega e PS-së në Peqin.

“Takim organizativ me strukturat e të deleguarve të rrethit, Sekretariatin dhe Shtabin Elektoral!Me prezencen e drejtuesit teknik te shtabit elektoral te qarkut Valdrin Pjetri. Për të mirën e përgjithshme të vendit, duke mos i lënë vend asgjë rastësisë, të vendosur drejt mandatit të 3”.

Ky vendim i Partisë Socialiste vjen pasi në dhjetor të vitit të shkuar, gjykata rrëzoi akuzat për Valdrin Pjetrin, kandidatin fitues të zgjedhjeve për bashkinë e Shkodrës në 2019 duke e shpallur të pafajshëm.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kryemadhi: Unë dhe Iliri dikur shkruanim letra, tani dashuria është me telefon
»
Article Logic
Execution time: 0.013056993484497
array(1) { ["section"]=> string(107) "u-largua-me-buje-nga-bashkia-e-shkodres-ps-i-beson-drejtimin-e-qarkut-te-rendesishem-valdrin-pjetrit-235632" }