U largua nga Napoli, Sarri tregon arsyen: Kisha probleme me presidentin

Publikuar tek: sport, më 17:18 18-07-2018 U largua nga Napoli, Sarri tregon arsyen: Kisha probleme me presidentin Mauruzio Sarri

Mauruzio Sarri është trajneri i ri i skuadrës së Chelsea.

Gjatë prezantimit të tij, tekniku është rikthyer të flasë për të kaluarën e tij te Napoli, ku ndër të tjera ka thënë se largimi i tij erdhi si një keqkuptim me presidentin De Laurentis.

“Për largimin tim nga Napoli mund të them se kishte keqkuptime nga të dyja palët. Presidenti De Laurentis i ka keqinterpretuar fjalët e mia.

Besoj se në vitet e ardhshme kjo gjë do të kalojë dhe gjithçka do t’i kthehet normalitetit”, ka përfunduar tekniku.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076940059661865
array(1) { ["section"]=> string(76) "u-largua-nga-napoli-sarri-tregon-arsyen-kisha-probleme-me-presidentin-128333" }