U largua nga PD por ish-demokratja është kaq shumë shoqe me deputeten e djathtë (FOTOT që s’u panë dje)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:41 21-10-2016 U largua nga PD por ish-demokratja është kaq shumë shoqe me deputeten e djathtë (FOTOT që s’u panë dje)

Ndonëse është larguar nga Partia Demokratike, deputetja tashmë e PDIU Mesila Doda vazhdon të ketë një raport të shkëlqyer me demokraten Majlinda Bregu.

Miqësinë e tyre, dy zonjat e politikës, as që mundohen ta fshehin nga syret mediatikë. Përkundrazi ato kanë pozuar gjithë qejf ditën e djeshme, përpara objektivit të Agim Ramës, jashtë ambienteve të Kuvendit.

Bregu dhe Doda duken kaq të qeshura dhe në formë.

ul.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01007604598999
array(1) { ["section"]=> string(107) "u-largua-nga-pd-por-ish-demokratja-eshte-kaq-shume-shoqe-me-deputeten-e-djathte-fotot-qe-s-u-pane-dje-56909" }