U largua nga Shqipëria, këngëtari Big Basta i revoltuar publikon këngën 'Rama ik' (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:55 25-09-2020 U largua nga Shqipëria, këngëtari Big Basta i revoltuar publikon këngën 'Rama ik' (VIDEO) Kengetari Big Basta

Këngëtar i njohur shqiptar Big Basta pak vite më parë vendosi të largohej dhe të jetonte në Zelandën e Re.

Mesa duket i revoltuar me klasën politike shqiptare, në Kosovë dhe Shqipëri, Big Basta ka publikuar së fundmi vargjet e këngës së tij më të re që pritet të dalë në treg dhe flet shkatërrimin dy vendeve nga politika.

"Big Basta nga Zelanda e Re ka nje thirrje qe i buron nga zemra per shqiptaret.Ju ftoj te degjoni thirrjen e kengetarit te mirenjohur", shkruan kryeministri Berisha dhe ndan videon e mëposhtme.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012809038162231
array(1) { ["section"]=> string(91) "u-largua-nga-shqiperia-kengetari-big-basta-i-revoltuar-publikon-kengen-rama-ik-video-221642" }