U largua si Rei, por kthehet si Linda, rrëfehet transgjinorja shqiptare (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:44 21-10-2016 U largua si Rei, por kthehet si Linda, rrëfehet transgjinorja shqiptare (Foto)

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Top Show”, moderatori Alban Dudushi pritet të ketë një të fuar të veçantë. Ajo është Linda, me profesion modeled he grimiere, e cila jeton prej vitesh në Itali.

Rei u lagrua si mashkull nga Shqipëria e vitit 1999 por është kthyer tashmë si Linda, dhe pritet të rrëfejë paragjykimet, diskriminimin dhe mohimin prej babait të saj.

Scdq3rfasdffot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091569423675537
array(1) { ["section"]=> string(80) "u-largua-si-rei-por-kthehet-si-linda-rrefehet-transgjinorja-shqiptare-foto-56954" }