U lodh në garën për deputet, ja cili është profesioni i ri që po provon Luan Rama me mikrofon në dorë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:32 21-07-2017 U lodh në garën për deputet, ja cili është profesioni i ri që po provon Luan Rama me mikrofon në dorë

Luan Rama ishte i pesti në listën e LSI për deputet në Tiranë, dhe arriti që të marrë mandatin.

E kështu, zyrtari i lartë i LSI tashmë po preferon të marrë dhe një profesion dhe të bëhet…këngëtar, për ta provuar edhe për opozitën. Dhe ja ku gjendet në dasëm në Buzëmadhe, aty ku Shehu I këtij vendi, martoi djalin, që ishte edhe vëllai i Ylli Shehut, ish deputetit të LSI.

E për këtë arsye, për të nderuar vendin dhe dasmën, Luan Rama nuk ka ngurruar të marrë mikrofonin e tia marrë këngës sic e do vendi. Në krah të tij, duke e mësuar, është edhe këngetari i Tropojës Arif Dushaj. Dhe sic thonë dasmorët, Luani ia ka dalë me sukses.

luan.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093009471893311
array(1) { ["section"]=> string(106) "u-lodh-ne-garen-per-deputet-ja-cili-eshte-profesioni-i-ri-qe-po-provon-luan-rama-me-mikrofon-ne-dore-86874" }