U martua me aktorin turk, flet publikisht Almeda Abazi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:46 16-02-2017 U martua me aktorin turk, flet publikisht Almeda Abazi

Almeda Abazi u kurorëzua në martesë dy ditë më parë me aktorin e njohur turk Tolgahan Saysiman. Çifti i dha fund beqarisë në një ceremoni private në Los Angeles.

Almeda ka reaguar për herë të parë publikisht pas martesës, me anë të një statusi në Instagram duke i falenderuar të gjithë.

“Bëra ëndrrën time realitet. Ju falenderoj të gjithëve ju që ishit dhe nuk ishit prezent në dasmën tonë. Nuk më latë vetëm”,-shkruan ajo. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03065299987793
array(1) { ["section"]=> string(59) "u-martua-me-aktorin-turk-flet-publikisht-almeda-abazi-68969" }