U martua në fshehtësi, vajza indiane digjet e gjallë nga babai

Publikuar tek: bota, më 14:48 06-05-2019 U martua në fshehtësi, vajza indiane digjet e gjallë nga babai

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Indi, ku një çift i sapomartuar janë djegur.

Gruaja 19 vjeçare nuk ka mundur t'i  shpëtojë plagëve të marra dhe ka vdekur.

Dyshohet se të përfshirë në këtë ngjarje kanë qenë familjarët e vajzës, pasi i ati dhe dy vëllezërit e saj janë arratisur.

Çifti ishte martuar në fshehtësi 6 muaj më parë, duke dalë kundër familjarëve, të cilët ishin kundra kësaj martese, për shkak të nivelit të ndryshëm shoqëror që kishte mes tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012984991073608
array(1) { ["section"]=> string(68) "u-martua-ne-fshehtesi-vajza-indiane-digjet-e-gjalle-nga-babai-163185" }