U masakrua në mes të qytetit, zbulohet se kush është shqiptari i vrarë

Publikuar tek: aktualitet, më 22:07 14-08-2019 U masakrua në mes të qytetit, zbulohet se kush është shqiptari i vrarë Vorsfelde, qyteti ku u vra Keidi Pasha dhe u plagos kushëriri i tij

Mediat gjermane publikoi emrin e shqiptarit që u godit dje për vdekje në atentat në Vorsfeldes të Gjermanisë. 

Viktima është Keidi Pasha (19-vjeç) nga Burreli, i cili u qëllua me armë nga një makinë në lëvizje me 6 plumba. Bashkë me të ishte dhe një person tjetër, i cili nuk i ka shpëtuar sulmit. Ai është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën. Të dy po kalonin trotuarin në momentin që ranë pre e sulmit. Automjeti është larguar më pas me shpejtësi.

Keidi Pasha u nda jeta ditën e sotme.

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099778175354004
array(1) { ["section"]=> string(76) "u-masakrua-ne-mes-te-qytetit-zbulohet-se-kush-eshte-shqiptari-i-vrare-175360" }