U mbyt në lumin Fan një javë më parë, gjendet trupi i pajetë i 55-vjeçarit

Publikuar tek: aktualitet, më 19:46 13-02-2017 U mbyt në lumin Fan një javë më parë, gjendet trupi i pajetë i 55-vjeçarit

Është gjetur trupi i pajetë i Fran Bardhit, i cili u mbyt një javë më parë në Fan të Mirditës.

Pas kërkimeve të shumta vetëm sot është bërë e mundur gjetja e trupit të  55 vjeçarit,  të cilin e rrëmbeu rrjedha e HEC-t.

Trupi i 54­-vjeçarit është gjetur në një thellësi prej 4 metrash, i mbuluar nga balta dhe interte. Palombarët e Forcave të Armatosura do të rifillojnë ditën e nesërme operacionin për nxjerrjen e trupit.

Kanë qenë familjarët ata të cilët kanë bërë denoncimin e mbytjes së 54-­vjeçarit i cili po punonte në momentin që e ka marrë rrjedha e lumit Mat.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Publikohet video e përplasjes së Dakos me aktivistët në komision: Do ma marrësh këtë…
Dita e “Shën Valentinit”, Bashkia organizon “Tirana Loves…” Të ftuar mbi 30 artistë nga Europa, ja lista e aktiviteteve »
Article Logic
Execution time: 0.010141134262085
array(1) { ["section"]=> string(79) "u-mbyt-ne-lumin-fan-nje-jave-me-pare-gjendet-trupi-i-pajete-i-55-vjecarit-68610" }