U nda nga Brad Pitt, një tjetër mashkull në jetën e Angelina Jolie

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:41 02-02-2017 U nda nga Brad Pitt, një tjetër mashkull në jetën e Angelina Jolie

Angelina Jolie e ka harruar tashmë Brad Pitt. Sipas revistës amerikane “Heat”, aktorja po del me Jared Leto përsëri.

Dyshja janë njohur në 1999-ën dhe kanë luajtur së bashku në filmin “Alexander” në 2004-ën. Një burim pranë aktorëve ka thënë se Jared i ka kthyer buzëqeshjen Angelinës dhe ai është tipi i saj. Sipas burimit aktori e ka telefonuar Angelinën për ta pyetur nëse është mirë dhe pas kësaj ata kanë vazhduar të flasin më shumë me njëri tjetrin, shkruan revista Who. 

Ata janë takuar në Los Angeles për një darkë dhe dukeshin shumë të afërt. Ata kanë qëndruar miq për kaq vite dhe gjithmonë kanë pasur kimi mes tyre.

kytkujytg.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038141012191772
array(1) { ["section"]=> string(71) "u-nda-nga-brad-pitt-nje-tjeter-mashkull-ne-jeten-e-angelina-jolie-67539" }