U nda nga e dashura, i riu lejon gjarprin ta pickojë dhe transmeton 'live' vdekjen e tij

Publikuar tek: bota, më 15:55 26-09-2017 U nda nga e dashura, i riu lejon gjarprin ta pickojë dhe transmeton 'live' vdekjen e tij

Një i ri i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike pasi është ndarë nga e dashura e tij.

31-vjeçari Arslan Valeev, i cili më parë administronte një kanal në Youtube së bashku me ish të dashurën e tij, merrej me koleksionin e gjarpërinjv.

Ai ishte ‘live” në Youtube momentin kur u pickua nga një gjarpër helmues “mamba i zi’.

sfe35hdfgdfg.jpg

Në video dallohet sesi frymëmarrja e tij përshpejtohet teksa i rrotullon sytë. Shikuesit e tmerruar nuk dinin se çfarë të bënin në ato momente. Disa besojnë se Arslani nga Shën Peterburgu telefonoi urgjencën, por kur ata mbërritën ishte tepër vonë.

“Tregojani Katyas, thuajini që e dua shumë”, thotë ai teksa afrohet pranë kameras.

grge45rg4gdfg.jpg

“E bukur, apo jo? Oh, dreq, si... Lamtumirë të gjithëve... Nuk mund ta besoj që po më ndodh mua kjo....”

Ai më pas tha numrin e telefonit të ish të dashurës duke shtuar: “Me gjithë mend, po vdes. Lamtumirë. Do doja të shikoja Katyan. Dreq... Po dridhem”.

fgerg4gdfg.jpg

Më parë këtë muja, Arslan u rrëfye në rrjetet sociale ku publikisht i kërkoi falje Katyas, pasi e kishte rrahur shumë keq me dyshimin se e tradhëtone.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Koreja e Veriut gati për luftë? Kim Jong-un nxjerr avionët luftarakë në det
Dasëm pas 35 vitesh. Çifti më në fund kurorëzon dashurinë e tyre në martesë »
Article Logic
Execution time: 0.012341976165771
array(1) { ["section"]=> string(91) "u-nda-nga-e-dashura-i-riu-lejon-gjarprin-ta-pickoje-dhe-transmeton-live-vdekjen-e-tij-93743" }