U nda nga jeta pak muaj më parë, vajza e të madhit Xhevdet Ferri dedikim prekës: A thu të ketë njerëz që janë dashur aq sa ne babo

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:49 10-04-2020 U nda nga jeta pak muaj më parë, vajza e të madhit Xhevdet Ferri dedikim prekës: A thu të ketë njerëz që janë dashur aq sa ne babo Xhevdet Ferri me vajzen

Pak muaj më parë, aktori i madh Xhevdet Ferri u nda nga jeta në moshën 59 vjeçare pas një beteje me një sëmundje të rëndë.

Dhimbjen e madhe të humbjes së babait Bora Ferri, vajza e aktorit të ndjerë si duket ende s’e ka kaluar.

Bora Ferri, e cila vijon ta kujtojë të atin duke ndarë copëza kujtimesh me të, këtë herë publikon foton ku ka pozuar në krah të atit dhe të dy shihen të qeshur e të lumtur.

“A thu të ketë njerëz që janë dashur aq sa ne babo”, me këto fjalë e ka shoqëruar ajo foton që ka ndarë me të madhin Xhevdet Ferri.

bora.gif

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010555982589722
array(1) { ["section"]=> string(135) "u-nda-nga-jeta-pak-muaj-me-pare-vajza-e-te-madhit-xhevdet-ferri-dedikim-prekes-a-thu-te-kete-njerez-qe-jane-dashur-aq-sa-ne-babo-202083" }