U nderua me medalje nga kryebashkiaku, por ja çfarë la të nënkuptohej në fjalën e tij

Publikuar tek: aktualitet, më 16:07 16-02-2017 U nderua me medalje nga kryebashkiaku, por ja çfarë la të nënkuptohej në fjalën e tij

Kryetari i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u takua sot me një nga drejtoritë kryesore të bashkisë së tij, atë të mirëmbajtjes.

Ndër të tjera kryebashkiaku dha edhe medalje dhe një ndër ta që u nderua ishte edhe Bujar Balla i cili u shpreh se është hera e dytë që merr medalje teksa la të nënkuptohej se kërkon diçka më shumë.

"Është hera e dytë që marr medalje. Sa ka lali Eri vite jetë, Bujari ka vite pune" shtoi më tej Balla.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandali në Durrës, gjyqtarja nuk lejon gazetarët në seancën kundër ndërtimit të velierës
Pas Alket Hysenit, një tjetër Drejtor i rëndësishëm jep dorëheqjen, zbardhen arsyet (Letra) »
Article Logic
Execution time: 0.012362003326416
array(1) { ["section"]=> string(90) "u-nderua-me-medalje-nga-kryebashkiaku-por-ja-cfare-la-te-nenkuptohej-ne-fjalen-e-tij-68933" }