U njohën dhe u dashuruan nëpërmjet muzikës, çifti i skenës shqiptare ndez akoma më shumë atmosferën e festave

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:45 05-12-2016 U njohën dhe u dashuruan nëpërmjet muzikës, çifti i skenës shqiptare ndez akoma më shumë atmosferën e festave

 U njohën dhe u dashuruan nëpërmjet muzikës. Ky është çifti i këngëtarëve të rinj Venera Lumani dhe Lindi Islami.

I shohim gjithmonë bashkë si dy zoq të lumtur e të dashuruar. Edhe në këtë atmosferë festash ata shihem më të dashuruar se kurrë, të përqafur, të lumtur dhe të buzëqeshur.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033021926879883
array(1) { ["section"]=> string(114) "u-njohen-dhe-u-dashuruan-nepermjet-muzikes-cifti-i-skenes-shqiptare-ndez-akoma-me-shume-atmosferen-e-festave-61697" }