U pa për herë të fundit me disa shokë, zhduket pa gjurmë adoleshenti shqiptar

Publikuar tek: aktualitet, më 20:41 22-08-2019 U pa për herë të fundit me disa shokë, zhduket pa gjurmë adoleshenti shqiptar Qyteti ku banonte Daniel Gjinaj

Një adoleshent shqiptar është zhdukur prej disa ditësh nga banesa e tij në qytetin bregdetar në Angli.

Mediat britanike raportojnë se ai quhet Daniel Gjinaj, i moshës 16-vjeç dhe është parë për herë fundit në datën 13 gusht me disa bashkëkombas të tij.

Dyshohet se ai mund të jetë larguar në drejtim të Worthing, Lancing dhe Croydonit.

Në shtetin ishullor është bërë apel që të jepet të dhëna për policinë nëse djaloshi shihet nga dikush.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030689001083374
array(1) { ["section"]=> string(83) "u-pa-per-here-te-fundit-me-disa-shoke-zhduket-pa-gjurme-adoleshenti-shqiptar-176055" }