U padit nga e ëma për dhunë, këngëtarja shqiptare zgjedh Detin e Vdekur për t'u qetësuar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:03 04-07-2016 U padit nga e ëma për dhunë, këngëtarja shqiptare zgjedh Detin e Vdekur për t'u qetësuar

Këngëtarja shqiptare e muzikës Jazz, Eda Zari është duke shijuar pushimet në Detin e Vdekur.

Ajo ka postuar në profilin e saj në Facebook një foto ku duket teksa shijon bukurinë dhe qetësinë e vendit turistik. Rreth dy muaj më parë ajo u padit në Gjykatën e Tiranës nga nëna e cila pretendonte se këngëtarja e kishte dhunuar.

Screasdsfffffhot_1.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034337997436523
array(1) { ["section"]=> string(93) "u-padit-nga-e-ema-per-dhune-kengetarja-shqiptare-zgjedh-detin-e-vdekur-per-t-u-qetesuar-45508" }