U pendove që fute Monikën në Politikë? Përgjigjet Meta: Nuk e solla unë, aty e gjeta!

Publikuar tek: aktualitet, më 23:20 30-10-2020 U pendove që fute Monikën në Politikë? Përgjigjet Meta: Nuk e solla unë, aty e gjeta! Meta-Kryemadhi

Aktori Rezart Veleshnja në rolin e moderatorit Arian Çani ka tentuar të thumbojë presidentin e Republikës, Ilir Meta.  

Veleshnja e ka pyetur nëse është penduar ndonjëherë që Monika Kryemadhi, bashkëshortja e tij është në politikë, por presidenti shtoi se ai aty e ka gjetur.

Rezart Veleshnja si Arian Çani: A s’ke thënë ndonjë ç’desha që e futa Monikën në politikë?

Ilir Meta: Nuk e solla unë Monikën aty, nuk e futa fare në politikë. Aty e gjeta, lë ta dinë të gjithë”.

Biseda u zhvillua në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndarja nga jeta e Avni Mulës, ambasada ruse mesazh ngushëllimi: Ishte dëshmi e qartë e miqësisë mes dy popujve, familja e tij është krenari kombëtare e Shqipërisë
Tërmeti në Turqi, a duhet të kenë frikë shqiptarët? Flet Luljeta Bozo: Nuk është si COVID të përhapet, por jemi zonë sizmike dhe duhet të jemi të përgatitur… »
Article Logic
Execution time: 0.012224912643433
array(1) { ["section"]=> string(88) "u-pendove-qe-fute-moniken-ne-politike-pergjigjet-meta-nuk-e-solla-une-aty-e-gjeta-225862" }