U përdorën në serialin ‘Game of Thrones’, nuk do ta besoni çmimin marramendës të kitarave

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:05 21-04-2019 U përdorën në serialin ‘Game of Thrones’, nuk do ta besoni çmimin marramendës të kitarave

Kompania legjendare e kitareve ‘Fender’  e krijuar prej 73 vitesh ka krijuar një seri të re kitaresh që kanë figurat e serisë të ‘Game of Thrones’.

Me siguri që adhuruesit e kitares dhe të ‘Game of Thrones’ nuk mund të kërkonin diçka me shumë.

Por për të blerë këtë kitarë do i duhet të fusin dorën ‘thellë’ në xhep, pasi kitarja me e lirë kushton plotë 25 mijë dollar.

Dizenjimi i tyre është vertetë i veçantë dhe shumë përsona kanë porositur një kitare të re.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11760497093201
array(1) { ["section"]=> string(93) "u-perdoren-ne-serialin-game-of-thrones-nuk-do-ta-besoni-cmimin-marramendes-te-kitarave-161313" }